Pies porzucony na Szczawnie – Wiktor

19/06/2020 – Piesek znalazł nowy dom 🙂

28/05/2020  – Wiktor nadal szuka nowego domu, pani chyba nie zdawała sobie sprawy co to znaczy pies w adopcji, że musi się przystosować do nowych warunków, osoba z polecenia niby odpowiedzialna, wiedząca jak może się pies zachowania w nowym miejscu, niestety oddaje go po jednej nocy bo się nie wyspała, pies niby wył całą noc. Jakoś u nas nie wył i był grzeczny nawet pierwszego dnia. Ta osoba, nie dostanie od nas już żadnego psa!!!!! Kontakt 663 482 064

28/05/2020 – Wiktor od wczoraj ma dom i nową opiekunkę. Nie czekał chłopak długo na adopcję. ❤️ Jednak jego historia nie była taka jak nam to przedstawiono. Osoba, która nam go zgłosiła jako psa porzuconego w Szczawnie Zdroju, tak naprawdę w tym momencie była prawnym właścicielem psa, a adoptowała go kilka dni wcześniej z OLX. Pies nie przypadł do gustu więc zadzwoniła do nas że pies porzucony!
😣 Wszystko zostało przekazane do Urzędu Miejskiego w Szczawnie, mamy nadzieję że odpowiednio zostanie potraktowana osoba, która zgłosiła psa. A na marginesie, tak się kończy oddawanie psa bez umów adopcyjnych, do niby dobrych domków za pośrednictwem olx, bez spisania danych nowego właściciela.
Wiktor miał dużo szczęścia, ale ile jest takich psów oddanych byle komu, które potem kończą w lesie.

21/05/2020  – Wczoraj w Szczawnie Zdroju, kobieta jadąca czarnym Volkswagenem, zatrzymała się przy ulicy Chrobrego i poprosiła przechodzącego chłopca żeby na chwilę przytrzymał jej psa. Po czym szybko wsiadła do auta i odjechała zostawiając psa z chłopcem! Rodzice chłopaka nie wiedzieli co zrobić, schronisko nie odbiera tel. dzwonią na SM i Policję ale tam się dowiadują że umowa ze schroniskiem funkcjonuje tylko w godzinach pracy urzędu! Kolejny babol w tej gminie! Pies został zabezpieczony przez nas w lecznicy weterynaryjnej, jest trochę wychudzony i zaniedbanymi, ma wyłysienia i mnóstwo pcheł. Bardzo prosimy o wskazanie właścicielki, zostanie zachowana anonimowość. Dla pieska szukamy nowego domu. Prosimy również o wsparcie na pokrycie kosztów leczenia, szczepień o kastracji.

Post Author: admin2