Smyki

Zbiórka na rzecz pieska:

https://pomagam.pl/lapka2019

09/04/2019 r. – Smyki wraca do zdrowia, jak widać wraca też radość w jego oczach, łapka ładnie się goi, dzisiaj miał zmianę opatrunku, rana pooperacyjna jest sucha, bez obrzęku. Wszystko na dobrej drodze. Nadal prosimy o wsparcie na pokrycie kosztów operacji:

05/04/2019 r. – Kochani Smyki już po operacji. Dzisiaj wraca do naszego fundacyjnego domu. Wierzymy, że szybko dojdzie do zdrowia i znajdzie dobry kochający dom, taki na zawsze. Prosimy o wsparcie dla niego.

02/04/2019 r. – Smyki już w Klinice Dr. Niedzielskiego, za chwilę będzie przygotowywany do operacji. Bardzo prosimy o wsparcie na jego leczenie.

01/04/2019 r. – Dzisiaj pod naszą opiekę trafił piesek, który w sobotę wypadł z okna a właściciel, mimo że miał na dzisiaj umówioną operację, nie pojechał do weterynarza, tłumacząc że nie ma kasy, po przeprowadzonym wywiadzie i wizycie w domu właściciela dowiedzieliśmy się że w tej rodzinie nie jest wesoło, kilka lat wcześniej z tego okna wypadło dziecko, “państwo” mają jeszcze jednego pieska, szczeniaka który tak samo jak jego poszkodowany kolega nie ma nawet szczepień, bo właściciele nie mają kasy, choć na inne rzeczy mają! Nasze pytanie PO CO IM PSY?! My teraz walczymy o zdrowie pieska, jutro jedziemy do kliniki do Wrocławia na zabieg, żeby uratować łapkę. Łączny koszt leczenia to około 2000 zł. Właściciele na pewno zostaną obciążeni kosztami ale piesek nie może czekać na decyzje administracyjną. Potrzebujemy środków finansowych. Bardzo prosimy o wsparcie, jak również o nowy dom dla pieska.

Post Author: admin2